No Comments

Jeśli cały czas przeszukujesz przestrzenie internetu i próbujesz w nich znaleźć cudowny sposób na wiecznie gładkie nogi, pewnie raz po raz niemiło się zaskakujesz. Bo wszystkie metody okazują się mieć jakieś braki, a czy Ty przecież chcesz tak wiele? Jedynie gładką w dotyku skórę, wolną od zbędnego owłosienia. I czy to nogi, pachy, czy bikini liczy się, żeby muskając od niechcenia palcami ich powierzchnię, nie napotykać na żadne niepożądane niespodzianki.

Zapewniamy, że „nie”. Aż takie wiele nie oczekujesz. Bo normą powinny być przecież sposoby depilacji, które rzeczywiście, zgodnie z przedstawianymi obietnicami, dają nam poczucie gładkich nóg bardzo długo.

Jakie zatem metody wybierać, aby sprostać swoim oczekiwaniom? Jak przygotować skórę do zabiegów, aby uzyskać możliwie najlepsze rezultaty? Jakie są 3 główne sposoby na gładką skórę Twoich nóg oraz nóg nie tylko? Rozwiejemy podstawowe wątpliwości właśnie w tym krótkim artykule.

Zobacz: Depilacja Vectus – Depilacja laserowa Gdańsk

Po pierwsze

Królową gładkich nóg, już na początku epoki pozbywania się zbędnego owłosienia – czyli w momencie, kiedy gwiazdy filmowe dumnie prezentowały nagie pachy – jest oczywiście żyletka. I niektórych może zadziwić fakt, że oprócz swojego oczywistej funkcji ma ona drugą. Mianowicie pilingującą. Ponoć nawet sekretem nieskazitelnej i gładkiej skóry twarzy niezapomnianej Marylin Monroe, było właśnie jej golenie. Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie to sami.
Jeśli chcemy uzyskać możliwie, jak najdłużej gładką skórę za pomocą maszynki do golenia, powinniśmy skórę najpierw rozpulchnić. Dlatego golenie najlepiej jest wykonywać pod koniec gorącej kąpieli czy prysznica. Ta metoda zapewni nam kilkanaście godzin gładkiej skóry ekstra.

Po drugie

Jeśli nasze włoski nie są jeszcze regularnie poddawane innym zabiegom, a przede wszystkim goleniu, to dobrym wyborem może się okazać w tym przypadku krem do depilacji. Chemiczna mieszanka podoła włoskom, które są delikatne. Nie warto jednak marnować na nią czasu w przypadku, gdy nasze włosy są mocne i grube. Stracimy jedynie czas i pieniądze. Musimy również wziąć pod uwagę, że nasza skóra może różnie zareagować na obecne w chemicznej miksturze substancje. Dlatego zawsze warto wykonać test uczuleniowy przed zastosowaniem nowego preparatu, aby dopiero potem bezpiecznie wykonać zabieg. W celu przedłużenia efektu gładkiej skóry warto jest zastosować również krem po depilacji.

Czytaj też: http://nadcisnienie.net.pl/artykuly/czym-wyroznia-sie-depilacja-laserowa.html

Po trzecie

Wiecznie gładka skóra jest możliwa. A skoro nie znaleźliście na nią metody do tej pory widocznie, szukaliście nie tam, gdzie trzeba. Depilacja laserowa, znacie termin? Warto zauważyć, że jest to jedyna dostępna metoda, którą można opisać mianem permanentnej. Depilacja laserem, wbrew pozorom jest sumarycznie o wiele tańsza, w porównaniu do innych metod. A najnowocześniejsze lasery, np. laser Vectus – opracowany przez ekspertów z harvardzkiego uniwersytetu – wymagają jedynie 4 zabiegów, w przeciągu całej kuracji. To oznacza, że w 4 zabiegi wystarczą do całkowitego i trwałego usunięcia wszystkich włosków z pożądanej strefy.

Dodaj komentarz